В Ню Йорк е регистриран първи случай на новия, по-заразен щам на коронавируса
CV 23:40:01 04-01-2021
SG2337CV.004
САЩ - Ню Йорк - коронавирус - нов щам
В Ню Йорк е регистриран първи случай
на новия, по-заразен щам
на коронавируса
Ню Йорк, 4 януари /БТА/
Губернаторът на Ню Йорк Андрю Куомо съобщи днес, че в щата е регистриран първи случай на по-заразния, "британски" щам на коронавируса, предаде агенция Ройтерс.
Куомо съобщи, че мъж на 60-ина години от град северно от Олбъни е заразен с новия щам. Мъжът, който оздравява, не е пътувал скоро, което говори за предаване на вируса в общността.
Ню Йорк направи 5000 теста за новия щам и досега е открит само един случай.
/СГ/
SG2337CV.004
САЩ - Ню Йорк - коронавирус - нов щам
В Ню Йорк е регистриран първи случай
на новия, по-заразен щам
на коронавируса
Ню Йорк, 4 януари /БТА/
Губернаторът на Ню Йорк Андрю Куомо съобщи днес, че в щата е регистриран първи случай на по-заразния, "британски" щам на коронавируса, предаде агенция Ройтерс.
Куомо съобщи, че мъж на 60-ина години от град северно от Олбъни е заразен с новия щам. Мъжът, който оздравява, не е пътувал скоро, което говори за предаване на вируса в общността.
Ню Йорк направи 5000 теста за новия щам и досега е открит само един случай.
/СГ/

EUR 1.9558
USD 1.7284
CHF 1.8677